HAKKIMIZDA

Niss Aksesuar

Kardeşler Sehpa olarak Niss Sehpa Markamızla estetik ve fonksiyonel mekanlar oluşturmak için aksesuar alanında devamlı özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizler teknik becerilerimizi, meslek etiğiyle temellendirip, deneyim ve tecrübelerimizle yaratıcı ve yerinde çözümler sunmayı şirket politikamız olarak görmekteyiz. Mobilya denilince akla ilk gelen aksesuar ve vazgeçilmez bir parçası olduğunun farkındalığı Kardeşler Sehpa nitelikli personel istihdamı ile, yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve estetikden ödün vermeden çözümler sunmayı başlıca görev edinmiştir.

İş ilişkilerimizi açıklık, dürüslük ve bütünlük içerisinde yürütürüz. Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu yüzden sorumluluklarımızı yerine getirirken daima mükemmeli ararız. Yükümlülüklerin paylaşılması, takım çalışması ve pozitif yaklaşımın gücüne inanırız.

Her fikrin değerliliğini savunup, serbest, yaratıcı ve üretici bir çalışma alanı sunarak, nihai çözümlerimizi değişik bakış açılarıyla zenginleştiririz. Proje uygulama esnasında çalışma alanımızın iş güvenliği esaslarına uygunluğuna azami özen gösteririz.

Niss Aksesuar

Niss Aksesuar

NİSS AKSESUAR

Adres ve İletişim

icon-mobilya-firmasi-yetkili-erkek-002

Yetkili Kişi:
Mustafa KIZILTUĞ

Telefon: 0232 237 02 24

icon-mobilya-firmasi-gsm-iletisim-002

GSM:
0537 422 26 29

icons-web-sitesi--002

Web Sitesi:
nisssehpa.com

icon-mobilya-firmasi-adres-002

Adres: 661 Sokak. No.40 Karabağlar / İZMİR

NİSS AKSESUAR İletişim
NİSS AKSESUAR

Çalışma Saatleri

  • Hafta içi: 08:00 - 19:00
  • Cumartesi: 08:00 - 19:00
  • Pazar: Kapalı
QR Kodunu Kameraya Okutun

QR KODU